Розмір шрифту

Людям із порушенням зору
ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Міська рада Рішення Міської Ради РІШЕННЯ ХХ СЕСІЇ VIІI СКЛИКАННЯ від 15.12.2022 року

РІШЕННЯ ХХ СЕСІЇ VIІI СКЛИКАННЯ від 15.12.2022 року

 

 


 

 

Подивитись: Про затвердження Програми «Призов» на території Вишневої міської територіальної громади на 2023-2025 роки.


 

Подивитись: Програма фінансової підтримки комунальних підприємств Вишневої міської ради на 2023 рік

 


 

Про внесення змін до рішення ХІ сесії Вишневої міської ради VІІІ скликання від 09.12.2021 р. № 1-01/ХІ-19 «Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Вишнівська міська лікарня» Вишневої міської ради на 2022 рік».

 


 

 

 

Подивитись: Програма фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Вишнівська міська лікарня» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області на 2023 рік
 

Подивитись: Про затвердження Програми забезпечення державної безпеки, профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю і корупцією  на території  Бучанського району на 2023 рік.

 

 

 

 


Подивитись: Про затвердження Програми створення, використання та накопичення міського матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, а також для подолання наслідків спричинених військовими діями на території Вишневої міської територіальної громади на 2023 рік.


Подивитись: Про затвердження Програми підтримки організаційного забезпечення діяльності Києво-Святошинського районного суду Київської області, Київського апеляційного суду, установ та органів системи правосуддя на 2023 рік.


Подивитись:
 

 

Подивитись:

 

Подивитись:
 

Подивитись:
 

Подивитись: Про затвердження Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на території Вишневої міської територіальної громади на 2023 рік.


 

 

Подивитись: Про затвердження  Програми  підтримки комунальної установи  «Об’єднаний Трудовий архів сіл, селищ, міст Бучанського району» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської областіна 2023 рік.

  

 

Подивитись: Додаток


Подивитись: Додаток 1  План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2023 рік

  

 

Положення «Про порядок списання та безоплатної передачі майна, що належить до комунальної власності Вишневої міської територіальної громади».


  

Додаток 1  Про затвердження Програми часткового відшкодування вартості закупівель електрогенераторів та будь-яких незалежних приладів альтернативного живлення для забезпечення потреб ОСББ, ЖБК, теплопостачальних організацій, які обслуговують дахові котельні  Вишневої міської територіальної громади під час опалювального сезону  2023 року.

 


 

Додаток 1

Додаток 2


 

Додаток


Програма співфінансування «Програми фінансового забезпечення виконання та реалізації делегованих повноважень Бучанської районної державної адміністрації Київської області на 2022-2023 роки».


 


 

Додаток
Програма надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку на території Вишневої міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 


 

Додаток

 


 

 

Програма відшкодування комунальних послуг Комунальному некомерційному підприємству «Лікарня інтенсивного лікування Боярської міської ради» за надані медичні послуги жителям Вишневої міської територіальної громади на 2022-2023 роки.РІШЕННЯ ХХ СЕСІЇ VIІI СКЛИКАННЯ від 15.12.2022 року

 

 

Подивитись: