Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення  проекту регуляторного акту
«Про заборону реалізації та використання штучних квітів, інших
ритуальних товарів, виготовлених з пластику на території
Вишневої міської територіальної громади»
 

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету України від 11.03.2004 № 308, повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного  акту.

Назва регуляторного акту:

 «Про заборону реалізації та використання штучних квітів, інших ритуальних товарів, виготовлених з пластику на території Вишневої міської територіальної громади».

Розробник документа: відділ з питань економіки, торгівлі та регіонального розвитку Виконавчого комітету Вишневої міської ради.

Відповідальна особа: начальник відділу з питань економіки, торгівлі та регіонального розвитку Виконавчого комітету Вишневої міської ради Приміч Алла Володимирівна.

Контактний телефон: 045 (98) 5 16 21.

З проектом регуляторного  акту  можна ознайомитись на офіційному сайті Вишневої міської ради https://vyshneve-rada.gov.ua в розділі «Міська рада», вкладка «Регуляторна діяльність» та в газеті «Наше місто Вишневе»,  який буде оприлюднено протягом 5 робочих днів після опублікування даного повідомлення.

Проблема, яку пропонується розв’язати полягає у зменшенні кількості твердих побутових відходів, які потрапляючи на сміттєзвалища, розкладатимуться протягом тривалого періоду часу і виділятимуть хімічні речовини, які в свою чергу потрапляють у підземні води.

Прийняття міською радою запропонованого регуляторного акту  забезпечить дотримання єдиного прозорого механізму щодо упорядкування реалізації та використання штучних квітів та інших ритуальних виробів (з пластику), у зменшенні кількості твердих побутових відходів та сприятиме формуванню суспільної моралі щодо особистої відповідальності, здоров’я молодого покоління та поліпшення екологічного стану на території Вишневої міської територіальної громади.

Зауваження і пропозиції до проекту рішень Вишневої міської ради «Про заборону реалізації та використання штучних квітів, інших ритуальних товарів, виготовлених з пластику на території Вишневої міської територіальної громади» приймаються  від  фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань в письмовому або електронному вигляді   протягом одного календарного місяця з дня опублікування на адресу: Виконавчий комітет Вишневої міської ради, вул. Святошинська, 29, м. Вишневе, Київська обл., 08132  або  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .