ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Шановні мешканці, юридичні та фізичні особи, що здійснюють послугу з управління багатоквартирними будинками, а також ОСББ, ЖБК, ОК!

Ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агресії російської федерації по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій, що спричинило масові відключення світла. При цьому, близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено.

Означене змусило до введення додаткових невідкладних системних заходів, спрямованих на економне використання електроенергії, не тільки підприємствами та установами, але і кожним домогосподарством.

З метою зниження навантаження на електромережі кожної територіальної громади та економії електроенергії просимо населення, юридичних та фізичних осіб, що здійснюють послугу з управління багатоквартирними будинками, а також ОСББ, ЖБК, ОК максимально зменшити використання електроенергії в місцях загального користування багатоквартирних будинків.

При цьому, звернути увагу на можливості такої економії для багатоквартирних будинків та для кожного домогосподарства, зокрема:

-     встановивши енергозберігаючі лампи, які працюють у 5-8 разів довше, ніж лампи розжарювання та в рази економніші при забезпеченні аналогічної освітленості;

-     встановивши світлорегулятори і датчики, які автоматично вмикають і вимикають освітлення при появі людини.

-     дотримуватися порад та рекомендацій енергетиків щодо заощаджувальних заходів та режиму економії електроенергії.

 

Міністерство розвитку громад та територій України