Оголошення!

01.11.2019 р. о 10-30 у приміщенні Виконавчого комітету Вишневої міської ради, яке знаходиться за адресою вул. Святошинська 29 м. Вишневе Києво-Святошинського району Київської області ( контактний телефон 04598 5-04-25)  буде проведено конкурсний відбір експертів для визначення експертної грошової оцінки вартості  невиробничого приміщення котельні (загальною площею 24,8 кв.м), комунального підприємства «Вишнівськтеплоенерго», розташованого за адресою м. Вишневе, вул. Київська 11.

Експертам, що бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, необхідно подати до Виконавчого комітету Вишневої міської ради, що знаходиться за вищевказаною адресою в строк до 31.10.2019 р. наступні документи :

1.    Заяву.

2.    копії завірених належним чином установчих документів учасника конкурсу;

3.    копії завірених належним чином документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;

4.    копію завіреного належним чином кваліфікаційного свідоцтва оцінювача, виданого у встановленому законом порядку;

5.    матеріали, в яких відображається досвід проведення незалежної оцінки майна та нежитлових приміщень;

6.    пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та термінів виконання робіт.