Шановні власники (користувачі) земельних ділянок, а саме:

земельної ділянки          по вул.Залізничній, 7
земельної ділянки по вул.Залізничній, 7, кв.1
земельної ділянки по вул.Залізничній, 7, кв.2

Комунальне підприємство ”Управління міським господарством”як замовник проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування Комунальному підприємству ”Управління міським господарством” Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства по вул.Балукова та вул.Ломоносова Києво-Святошинського району Київської області, розробленого Товариством з обмеженою відповідальністю ”ВВОСС”, директор С.С.Пух, повідомляє Вас про те, що 01 квітня 2016 року о 1000 год. на розі вулиць Ломоносова та Залізнична в м.Вишневе, буде проведено зустріч із власниками (користувачами) суміжних земельних ділянок, для закріплення межовими знаками поворотних точок меж земельної ділянки, загальною площею 0,8096 га в натурі (на місцевості).