Оголошення

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» Виконавчий комітет Вишневої міської ради оприлюднює результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального підприємства «Вишнівський міський центр первинної медико – санітарної допомоги» Вишневої міської ради Києво – Святошинського району Київської області.

За результатами конкурсного відбору, переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального підприємства «Вишнівський міський центр первинної медико – санітарної допомоги» Вишневої міської ради Києво – Святошинського району Київської області обрано -  Горбатюк Аллу Василівну.