Розмір шрифту

Людям із порушенням зору
ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Мешканцям ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА В рамках акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" 16 травня співробітники Бучанського РУ смпільно з працівниками 34-ДПРЧ та національної поліції завітали до вихованців Вишнівського академічного ліцею № 1

В рамках акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" 16 травня співробітники Бучанського РУ смпільно з працівниками 34-ДПРЧ та національної поліції завітали до вихованців Вишнівського академічного ліцею № 1

В рамках акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" 16 травня співробітники Бучанського РУ смпільно з працівниками 34-ДПРЧ та національної поліції завітали до вихованців Вишнівського академічного ліцею № 1В рамках акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" 16 травня співробітники Бучанського РУ спільно з працівниками 34-ДПРЧ м. Вишневе та представниками національної поліції завітали до вихованців Вишнівського академічного ліцею № 1.

Рятувальники провели навчально-виховну бесіду з дітками про різноманітні надзвичайні ситуації, причини їх виникнення та шляхи запобігання. Діти послухали про побутові пожежі, які найчастіше виникають внаслідок короткого замикання та дитячих пустощів з вогнем.

Окрему увагу було приділено ознайомленню дітей з алгоритмом дій при виявленні підозрілих предметів на вулиці. Дітям пояснили, що в такій ситуації необхідно попередити перехожих про можливу небезпеку, а головне в жодному разі не чіпати знахідку, нагадали про дії під час сигналу «Повітряна тривога».

Крім того, рятувальники звернули увагу дошкільнят на те, яким службам слід телефонувати у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій. Під час заходу діти ставили питання рятувальникам та спробували попрацювати з пожежним оснащенням.

Зустріч дітей із рятувальниками подарувала їм позитивні емоції та незабутні враження, а також знання, які обов’язково допоможуть у майбутньому уникати небезпечних ситуацій.

Для рятувальників безпека дітей – це одне з найголовніших завдань, адже навички безпечної поведінки формуються з дитинства!