ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Мешканцям ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА

Пожежно-рятувальна служба

Начальник
Бучанського районного управління
 
БУРЕНКО
Юрій Іванович
полковник служби цивільного захисту
вул. Натана Рибака, 2-а,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
 
2 Державний пожежно-рятувальний загін (м. Ірпінь)
 
ЛЯХЕВИЧ
Олег Олександрович
 
Начальник 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Ірпінь
підполковник служби цивільного захисту
вул. Натана Рибака, 2-а,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
 
34 Державна пожежно-рятувальна частина (м. Вишневе)
 
Начальник 34-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе Бортнік Сергій Сергійович
 
м. Вишневе, вул. Київська, 2-а,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 


Київська область: рятувальники застерігають до безпечного відпочинку на воді!

Київська область: рятувальники застерігають до безпечного відпочинку на воді!Осінній період радує гарними пейзажами та чарівною природою, що супроводжує громадян відвідувати місця відпочинку біля водних об’єктів у томі числі за улюбленим видом занять - риболовлею.

Саме з метою реалізації заходів щодо запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах інспекторським складом Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області у складі за участю Національної поліції, органів місцевого самоврядування продовжується проведення профілактичних рейдів по водних об’єктах та місць відпочинку громадян поблизу водойм.

На визначених територіях, де мали місце нещасні випадки, після отримання спеціального дозволу здійснюється аеророзвідка за допомогою квадрокоптерів.

Із відпочиваючими громадянами проводяться відповідні інструктажі та та доведяться вимоги Наказу МВС України № 301 від 10 квітня 2017 року «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об'єктах України».

Рятувальники аби запобігти нещасним випадкам на воді, які відвідуються громадянами, розповсюджують пам’ятки із зазначенням правил порятунку потопаючого та про небезпеку на воді.

Фахівці ДСНС закликають власників та користувачів водних об’єктів вжити заходів із приведення та утримання водних об’єктів у безпечному для купання та відпочинку стані, при цьому виконати усі вимоги Правил охорони життя людей на водних об'єктах України, а самим відпочиваючим бути особливо обережними під час купання та стежити за своїми дітьми, перебуваючими поблизу води та при купанні!

 

Бучанське РУ ГУ ДСНС України у Київській області



Бучанське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області нагадує правила пожежної безпеки під час опалювального сезону

Бучанське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області нагадує правила пожежної безпеки під час опалювального сезонуОсінньо-зимова пора передбачає зниження середньодобових температур, тому незабаром нам доведеться опалювати наші оселі.
А чи готові ваші опалювальні прилади до роботи?

Саме в цей період різко збільшується кількість пожеж, які виникають у житловому секторі. Однією з основних причин загорянь є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електронагрівальних приладів.

 

Згідно правил пожежної безпеки в Україні:

·        перед початком опалювального сезону теплові мережі, які розташовані у приміщеннях, котельні, теплогенераторній калориферні установки, печі та інші опалювальні прилади мають бути перевірені й відремонтовані. Несправні опалювальні пристрої не повинні допускатися до експлуатації;

·        очищення димоходів та печей від сажі потрібно проводити перед початком, а також протягом усього опалювального сезону, а саме: опалювальних печей періодичної дії на твердому та рідкому паливі - не рідше одного разу на три місяці; печей безперервної дії - не рідше одного разу на два місяці;

·        попіл і шлак, які вигрібають з топки, необхідно заливати водою та виносити в місця, спеціально для цього відведені;

·        улаштування тимчасових печей у приміщеннях забороняється;

·        електророзетки, вимикачі, перемикачі та інші подібні апарати повинні встановлюватися на не горючі основи (конструкції) або з підкладанням під них суцільного негорючого матеріалу, що виступає за габарити апарата не менше ніж на 0,01 метра

·        у всіх незалежно від призначення приміщеннях, які після закінчення роботи замикаються і не контролюються черговим персоналом, з усіх електроустановок та електроприладів, а також з мереж їх живлення повинна бути відключена напруга (за винятком чергового освітлення, протипожежних та охоронних установок, а також електроустановок, що за вимогами технології працюють цілодобово)

 

 У разі виявлення ознак пожежі (горіння) кожний громадянин зобов’язаний:

·        негайно повідомити про це за телефоном 101. При цьому необхідно назвати місцезнаходження об’єкта, вказати кількість поверхів будинку, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище;

·        вжити (за можливості) заходів щодо евакуювання людей, гасіння (локалізації) пожежі первинними засобами пожежогасіння та збереження матеріальних цінностей;

·        якщо пожежа виникла на підприємстві, повідомити про неї керівника чи відповідну компетентну посадову особу та (або) чергового на об’єкті;

·        у разі необхідності викликати інші аварійно-рятувальні служби.

З прибуттям на пожежу пожежно-рятувальних підрозділів повинен бути забезпечений безперешкодний доступ їх на територію об’єкта, за винятком випадків, коли чинним законодавством встановлений особливий порядок допуску.

Будьте обачними та перевірте готовність до опалювального сезону.

 



06 липня фахівці Бучанського районного управління провели профілактичний рейд у м. Вишневе в місцях відпочинку та риболовлі, поблизу водних об’єктів та природних екосистем

06 липня фахівці Бучанського районного управління провели профілактичний рейд у м. Вишневе в місцях відпочинку та риболовлі, поблизу водних об’єктів та природних екосистем Спілкуючись з громадянами, рятувальники нагадали правила безпечної поведінки на воді, пояснили різницю між офіційно відкритими пляжами та місцями несанкціонованого відпочинку, розповсюдили профілактичні матеріали з правилами безпечного поводження на воді. В ході профілактичного рейду, рятувальники також акцентували увагу на правилах поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів, алгоритмі дій в разі їх знаходження, інформуванні відповідних служб за номерами "101" або "102", порядку дій при отриманні сигналу "Увага! Повітряна тривога!".

Усім відпочиваючим роз’яснено про заборону спалювання сухої рослинності та гілок в природних екосистемах та адміністративну відповідальність за вказані порушення.

Рятувальники закликають! Будьте відповідальними, бережіть себе та своїх близьких!

 


 

 

 


 


04 липня фахівці Бучанського районного управління провели профілактичний рейд у м. Вишневе в місцях відпочинку та риболовлі, поблизу водних об’єктів та природних екосистем

04 липня фахівці Бучанського районного управління провели профілактичний рейд у м. Вишневе в місцях відпочинку та риболовлі, поблизу водних об’єктів та природних екосистем Спілкуючись з громадянами, рятувальники нагадали правила безпечної поведінки на воді, пояснили різницю між офіційно відкритими пляжами та місцями несанкціонованого відпочинку, розповсюдили профілактичні матеріали з правилами безпечного поводження на воді. В ході профілактичного рейду, рятувальники також акцентували увагу на правилах поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів, алгоритмі дій в разі їх знаходження, інформуванні відповідних служб за номерами "101" або "102", порядку дій при отриманні сигналу "Увага! Повітряна тривога!".

Усім відпочиваючим роз’яснено про заборону спалювання сухої рослинності та гілок в природних екосистемах та адміністративну відповідальність за вказані порушення.

Рятувальники закликають! Будьте відповідальними, бережіть себе та своїх близьких!
 

 

 

 

 



Профілактичний рейд з населенням. Безпека у побуті

Профілактичний рейд з населенням. Безпека у побуті

03 липня рятувальники Бучанського району провели профілактичний рейд у м. Вишневе Київської області з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій.

В ході заходу рятувальники нагадали громадянам, що необхідно бути обережними з вогнем та закликали дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті, при користуванні газовим обладнанням, побутовими електронагрівальними приладами та нагадали про правила поведінки у природних екосистемах, при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів, діях при отриманні сигналу "Повітряна тривога!".

Громадянам роздали інформаційні листівки із застереженням та правилами безпеки.
 




Бучанське РУ дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів м. Вишневе сегодня, 15:36

Бучанське РУ дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів м. Вишневе сегодня, 15:3629 травня фахівцями Бучанського районного управління проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями м. Вишневе.

В ході спілкування з громадянами, рятувальники акцентували увагу на діях у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів, та своєчасному інформуванні відповідних служб за номером "101" або "102", алгоритмі дій при отриманні сигналу "Увага!" Повітряна тривога!". Також нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах, про заборону спалювання залишків сухої рослинності та відповідальність за порушення правил пожежної безпеки згідно чинного законодавства.

Під час проведення заходу всім вручили профілактичні листівки з вказаними заходами застережливого характеру.