Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Дитяча школа мистецтв урочисто відзначила ювілей

Дитяча школа мистецтв урочисто відзначила ювілейДев’ятого квітня в актовій залі Вишневої міської ради відбувся концерт до 45-річчя від дня заснування Вишнівської дитячої школи мистецтв. Зі святом заклад привітав міський голова Ілля Діков та начальник відділу культури, національностей і релігій РДА Дмитро Гончаренко

 Вишнівська дитяча школа мистецтв один з найстарших закладів Вишневого. Кожного року учні школи демонструють свої вміння та досягнення якими вельми тішать вчителів та батьків. Це й недивно – школа має професійний педагогічний склад, який вкладає у своїх вихованців душу. Цього разу актова зала Вишневої міської ради була переповнена батьками, гостями та шанувальниками музики. До виступів долучилися навіть випускники школи, які наразі навчаються у вищих музичних закладах та продовжують свій розвиток у музичній галузі.

Своє сорокап'ятиріччя школа відзначала з розмахом. На концерті панувала позитивна атмосфера та відчувалось хвилювання дітей, які старанно готувались до виступів.

Директор Вишнівської дитячої школи мистецтв Наталія Скритуцька зазначила: «Сьогодні велике свято для нашого навчального закладу – 45 річниця від дня заснування Вишнівської дитячої школи мистецтв. Наш заклад один з перших який з'явився у Вишневому. Тільки-но було створено загальноосвітню школу №1, як відкрилась і наша школа. У зв’язку з цим ми підготували чудовий концерт за участі наших вихованців».

На концерті виступило багато колективів та солістів – переможців різноманітних конкурсів та фестивалів. Захід відкрив хор молодших класів «Барвінок», також виступив ансамбль бандуристів. Своєю музикою слухачів зачарував ансамбль скрипалів, а також вразив злагодженою грою і свіжими творами ансамбль гітаристів, який був заснований тільки у минулому році.

Під час заходу міський голова Ілля Діков теплими словами привітав школу зі святом та від імені міської ради подарував закладу принтер. «45 років це дуже поважна дата для школи, тим паче, що наше місто молоде і тільки розвивається. Дуже тішать ці діти, адже вони зайняті гарною справою яка їм дійсно подобається. І я вважаю, що в подальшому місто повинно тісніше співпрацювати зі школою. Цей заклад вже ледве вміщає в своєму приміщенні таку кількість колективів. Тому сподіваюсь, щойно буде можливість місто посприяє у вирішенні даного питання», - зауважив міський голова Ілля Діков.

Між виступами дітей, начальник відділу культури, національностей і релігій РДА Дмитро Гончаренко щиро привітав школу із річницею та вручив педагогічному складу дипломи та грамоти.

Незважаючи на хвилювання вихованців школи мистецтв, всі виступи пройшли як по маслу і принесли глядачам незабутнє задоволення. Редакція газети «Наше Місто» також вітає Вишнівську дитячу школу мистецтв з ювілеєм, бажає наснаги, обдарованих вихованців та подальших успіхів.