ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Зустріч з платниками ПДВ на Бучанщині

Зустріч з платниками ПДВ на БучанщиніНещодавно начальник Бучанського відділу податків і зборів юридичних осіб Сергій Береговий  управління оподаткування юридичних осіб провівзасідання «круглого столу» з платниками податків та представниками громадських організацій Бучанщини на тему: «Новації податкового законодавства в умовах воєнного стану. Зміни у законодавстві щодо реєстрації податкових накладних». Під час заходу фахівець ознайомив присутніх з Порядком реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування в ЄРПН, затвердженийПостановою КМУ від 11.12.2019№1165 таіз змінами, що внесені до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1154.

На зустрічі начальник Бучанського відділу податків і зборів з юридичних осіб Сергій Береговий ознайомив з введеними новаціями та розповів про алгоритм дій підприємств в разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.Детально ознайомив присутніх із змінами щодо порядку заповнення таблиці даних платника податку та подання повідомлення та копій документів з поясненнями у разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН.

На прикінці зустрічі керівник відділу зауважив, що податкова служба оптимізує підтримку прозорого результативного діалогу з громадськістю та бізнес-спільнотою, поширюючи роботу Комунікаційної платформи на регіони України.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській областіhttps://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Приєднатись до офіційного каналу ДПС у Телеграм: t.me/tax_gov_ua

 

 

Бучанський відділ податків
і зборів з юридичних осіб