Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Бучанський район: рятувальники поспілкувалися з дітлахами

Бучанський район: рятувальники поспілкувалися з дітлахами15 грудня особовим складом чергового караулу 62-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе в рамках профілактичної роботи з дітьми рятувальники завітали до Вишнівського Ліцею «ІДЕАЛ» Вишневої міської ради.

Метою заходу стало навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності вдома та поза його межами.

Вогнеборці Бучанського районного управління пояснили дітлахам, що таке вогонь та яку загрозу він несе. Розповіли, як необхідно діяти у разі виникнення пожежі в приміщенні, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем як у приміщенні, так і надворі, правила поведінки при виникненні пожеж, поводження при виявленні вибухонебезпечних приладів.

Також, напередодні Новорічних свят, фахівці ДСНС нагадали школярам про правила безпечного користування гірляндами та піротехнікою. Попередили: «Категорично забороняється застосування піротехнічних виробів в будь-яких приміщеннях та будинках, а також на балконах та лоджіях».

Під час заходу діти ставили питання рятувальникам та приміряли на собі бойовий одяг, мали змогу відчути себе рятувальниками, посиділи в аварійно-рятувальному автомобілі.

Всі отримали вдосталь позитивних емоцій і найголовніша мета досягнута, адже діти усвідомили, що у багатьох випадках саме від їхніх знань, навичок та умінь залежить безпека життя і здоров’я.