Держсільгоспінспекція в Київській області: відміна обов’язкового технічного контролю сільськогосподарської технікиДержавна інспекція сільського господарства в Київській області звертає увагу підприємств агропромислового комплексу у власності яких є сільськогосподарська техніка, що 22 червня 2014 набрав чинності Закон України від 03.06.2014 №1303 – VII «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безпечної експлуатації сільськогосподарської техніки», яким внесено зміни до Законів України «Про дорожній рух», «Про систему інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу України» та скасовано норми щодо здійснення суб’єктами господарювання обов’язкового технічного контролю тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

Згідно Закону України «Про дорожній рух» відповідальність за випуск на лінію транспортних засобів, технічний стан яких не відповідає вимогам державних стандартів, залишається за керівником підприємства. Також повідомляємо, що норми законодавства щодо технічного стану та технічної експлуатації тракторів затверджені наказами Міністерства аграрної політики України від 06.05.2009 № 316 та від 06.04.2010 № 173 залишаються незмінними.

Держсільгоспінспекція в Київській області сподівається на підвищення відповідальності кожного власника сільськогосподарської техніки, адже безпека - це головне.

Державна інспекція сільського господарства в Київській області
т. (044)-591-03-42