Розмір шрифту

Людям із порушенням зору
ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Головна

Києво-Святошинська філія ПАТ «Київоблгаз» готується до опалювального сезону

Києво-Святошинська філія ПАТ «Київоблгаз» готується до опалювального сезону03.09.2014 р. у селах Лісники, Хотів, Ходосівка, Кременище та Круглик Києво-Святошинського району буде тимчасово припинено газопостачання з метою підготовки газових мереж до роботи в осінньо-зимовий період.

Києво-Святошинська філія ПАТ «Київоблгаз» повідомляє, що 03.09.2014 р. з метою забезпечення надійності газопостачання в осінньо-зимовий період, Боярським лінійним виробничим управлінням магістральних газопроводів філії «УМГ «Київтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» будуть проводитися ремонтні роботи на технологічному обладнанні газоросподільної станції «Хотівський»,  у зв’язку з чим газопостачання до с. Лісники, с. Хотів,  с. Ходосівка, с. Кременище та с. Круглик буде тимчасово припинено.

З метою уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання буде проводитися  поетапно починаючи з 9-00 год. 04.09.2014 р. за умови присутності споживачів природного газу або їх представників (повнолітніх членів сім’ї) та забезпечення безперешкодного доступу представникам газового господарства до газових приладів та пристроїв.

Телефон для довідок: 04598 4-36-00