Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

ПРОКУРАТУРА НА СТОРОЖІ ПРАВ ПІДПРИЄМЦІВ

ПРОКУРАТУРА НА СТОРОЖІ ПРАВ ПІДПРИЄМЦІВЗабезпечення конституційних засад підприємницької діяльностізапорука економічного розвитку держави.

Необгрунтоване втручання органів державної влади та правоохоронних органів у діяльність суб’єктів підприємництва завдає шкоди не лише бізнесу, а й державі внаслідок формування несприятливого інвестиційного середовища, зменшення кількості робочих місць, недоотриманих податків та зборів від суб’єктів, які внаслідок такого тиску припиняють займатися підприємництвом.

З метою забезпечення оперативного реагування на факти незаконного втручання у діяльність підприємств, установ, організацій та інших господарюючих суб’єктів із боку службових осіб контролюючих і правоохоронних органів у прокуратурі Києво-Святошинського району запроваджено практику отримання такої інформації на телефони «гарячої лінії».

Номери телефонів «гарячої лінії» прокуратури району, за якими можна телефонувати в робочі дні з 9:00 год. до 18:00 год. і повідомляти про факти порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю та правоохоронних органів: (044) 406-00-66, (04598) 5-00-01.

Жодне звернення вказаного змісту не залишиться поза увагою прокуратури району.

 

Старший прокурор прокуратури Києво-Святошинського району

Руслана Нацик