Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

У Держфінінспекції в Київській області представили начальника Ярослава Кашубу

У Держфінінспекції в Київській області представили начальника Ярослава Кашубу18 червня 2014 року Голова Державної фінансової інспекції України Микола Гордієнко представив трудовому колективові Держфінінспекції в Київській області начальника Ярослава Кашубу.

«Шановні колеги, за погодженням з Міністром фінансів України та Головою Київської обласної адміністрації Ярослав Миколайович Кашуба призначений начальником Державної фінансової інспекції в Київській області, – сказав Микола Гордієнко. – Ярослав Миколайович має значний досвід управлінської діяльності та впевнений зможе забезпечити ефективну роботу колективу в цей нелегкий період реформування Інспекції».

Голова Держфінінспекції привітав Ярослава Миколайовича із призначенням та побажав йому вагомих здобутків на новій посаді.

Начальника Держфінінспекції в Київській області із призначенням привітали Голова Київської обласної адміністрації Володимир Шандра, Голова Київської обласної ради Микола Бабенко, керівники правоохоронних органів Київщинипрокуратури, служби безпеки та внутрішніх справ.

Зі свого боку, Ярослав Кашуба подякував за виявлену довіру та наголосив на необхідності забезпечення ефективної роботи Державної фінансової інспекції в Київській області.

«У важкий для країни час органи влади мають працювати так, щоб у громадян повернулася довіра до влади. Наша робота повинна бути чесною перед людьми та відповідальною перед суспільством», – зазначив Ярослав Кашуба і запевнив, що докладе до цього максимальних зусиль.

 

Прес-служба Держфінінспекції в Київській області