ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Держсільгоспінспекція в Київській області на захисті прав сільгосптоваровиробника

Держсільгоспінспекція в Київській області  на захисті прав сільгосптоваровиробника Діяльність Держсільгоспінспекції в Київській області перш за все  спрямована на здійснення нагляду контролю у сфері господарської діяльності, але й виробники агропромислового комплексу повинні дбати про якісну продукцію. Адже налагодження та розвиток тісної співпраці дозволить разом подолати нечесну конкуренцію, фальсифікат та задовольнити кінцевого споживача у якісній сільськогосподарській продукції.

Так, за підтримки «Всеукраїнського державного науково-виробничого центру стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» Лабораторія Держсільгоспінспекції в Київській області взяла участь у черговому раунді програми міжлабораторних порівняннях результатів вимірювань. За результатами проходження перевірки точності вимірювань фізико-хімічних показників якості зернаотримала оцінку, яка становить 100 % задовільних результатів.

Таким чином, Держасільгоспінспекція в Київській області повністю готова до арбітражної роботи зі спірних питань, що не рідко виникають у суб’єктів ринку зерна. Для захисту інтересів сільгоспвиробників інспектори в кожному районі Київської області готові на місці відібрати проби для проведення відповідних досліджень показників якості зерна та продуктів його переробки.

 

Державна інспекція сільського господарства в Київській області

т. (044)-591-03-42