Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Діяльність благодійного Фонду „РОЗВИТКУ ТА ЗАХИСТУ КИЇВЩИНИ”

Діяльність благодійного Фонду „РОЗВИТКУ ТА ЗАХИСТУ КИЇВЩИНИ”Благодійний Фонд «РОЗВИТКУ ТА ЗАХИСТУ КИЇВЩИНИ» створений для підтримки військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, ветеранів та простих громадян в умовах соціально-економічної кризи та зовнішньої військової загрози з метою забезпечення надійного захисту населення та територіальної цілісності Київського регіону.

Фондом реалізовуються соціально-важливі програми, які в достатній мірі не фінансуються ні з державного , ні з місцевих бюджетів та потребують благодійної допомоги , в першу чергу, від підприємств, які розташовані на території Київської області та небайдужих соціально-активних жителів Київщини. Оскільки держава не може в повному обсязі забезпечити матеріально-технічну базу військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, ми змушені звернутися до вас за допомогою у сприянні діяльності благодійного фонду та поширенні інформації про нього.

Метою діяльності Фонду є залучення коштів від потенційних благодійників та їх використання в межах реалізації наступних програм:

матеріально-технічне забезпечення Батальйону територіальної оборони Київської області;

матеріально-технічне забезпечення батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Київщина»;

допомога військовослужбовцям та правоохоронцям, які отримали поранення в ході проведення антитерористичних операцій;

допомога сім’ям військовослужбовців та правоохонців, які загинули в результаті проведення антитерористичних операцій.

 

Зокрема, перераховані на Фонд кошти будуть направлені на: закупівлю бронежилетів, спеціального одягу та взуття, продуктів харчування, медичних препаратів, спец обладнання та ін.

 

У зв’язку з цим просимо вас підтримати місію Фонду, сприяти його діяльності на благо та процвітання Київщини.

 

Реквізити благодійного фонду: отримувач - Благодійний фонд «РОЗВИТКУ ТА ЗАХИСТУ КИЇВЩИНИ», Код ЄДРПОУ: 39209968. р/р № 26007448395 в АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ», МФО 380805.

 

Додаткова інформація на сайті www.Kyivshchyna.org.ua, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел.:(096) 381-34-44, (067)434-22-32.