ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Акціонери ПАТ «Київоблгаз» затвердили результати річної діяльності компанії

Акціонери ПАТ «Київоблгаз» затвердили результати річної діяльності компаніїПАТ «Київоблгаз» провело чергові загальні збори акціонерів, на яких було затверджено фінансову звітність за 2013 рік та основні напрямки роботи підприємства на 2014 рік.

 

Фінансова звітність компанії підтверджена міжнародною аудиторською компанією ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги» і відповідає міжнародним стандартам фінансової звітності. Аудиторські висновки свідчать, що звітність компанії достовірно відображає її фінансові результати та рух грошових коштів відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності.

 

«Протягом 2013 року компанія реалізувала ряд цільових програм з поліпшення якості обслуговування, модернізації робочих процесів та підвищення безпеки газопостачання Київської області», - акцентував голова правління ПАТ «Київоблгаз» Володимир Машталірук.

 

Розглянувши результати фінансової діяльності підприємства за 2013 рік, акціонери затвердили річний звіт і баланс. Також затвердили звіти Правління, Наглядової ради, Ревізійної комісії товариства.

На загальних зборах визначили основні вектори розвитку компанії надалі. Це, зокрема, будівництво і модернізація газових мереж, впровадження нових стандартів приєднання споживачів до системи газопостачання та підвищення рівня клієнтського сервісу.

 

Основними акціонерами ПАТ «Київоблгаз», відповідно до зведеного облікового реєстру власників цінних паперів є:

НАК «Нафтогаз України» - 25% статутного капіталу;

ТОВ «Омега-капітал» - 20,44%

ТОВ «Транзит-Інвест» - 15,04%

ТОВ «Машдібур» - 13,70%