Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Шановні мешканці нашої громади!

Шановні мешканці нашої громади!У ці дні ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 77-річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Україна вшановує пам'ять кожного, хто боровся з нацизмом. Слова вдячності і шани висловлюю нашим ветеранам. Ми схиляємо голови перед усіма, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.

Сьогодні ми добре знаємо ціну війни. Російський агресор увірвався на нашу землю, свідомо знищуючи все навколо: мирних громадян, населені пункти і домівки. Та для нас, українців, дуже важливий мир у нашій країні. І ми неодмінно здобудемо перемогу над лютим ворогом, захищаючи нашу волю, незалежність та свободу.

Велика подяка захисникам України, які нині виборюють наше право жити у європейській, вільній та самостійній державі. Міць Збройних Сил є запорукою існування держави, вільного життя кожного з нас. Ви - наша гордість, ви - наші Герої! Чекаємо вас вдома живими і неушкодженими!

Від щирого серця бажаю всім вам міцного здоров’я, мирного ясного неба та віри у славне майбутнє нашої громади та рідної України!

Міський голова Ілля Діков