Вишнева міська громада вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Вишнева міська громада вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Керівники громадських організацій ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС прийшли до пам’ятника загиблим ліквідаторам, що знаходиться на території Свято-Вознесенського храму і поклали квіти. Усіх полеглих внаслідок аварії на ЧАЕС вшанували хвилиною мовчання.

Шановні ліквідатори! Ваша мужність завжди буде символом подвигу та самопожертви для майбутніх поколінь. Бажаємо вам міцного здоров’я, достатку, належної поваги від суспільства і держави.

У пам’ятному заході взяли участь Оксана Олексієнко, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Вишневої міської ради та Микола Середюк, позаштатний радник міського голови.