Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Будівництво високовольтної трансформаторної підстанції «Софіївська»

Будівництво високовольтної трансформаторної підстанції 110/10 кВ «Софіївська» для забезпечення нашого міста електроенергією включено до програми ДТЕК Київські регіональні електромережі «Велике оновлення мереж» та схвалено НКРЕКП. Нова електропідстанція забезпечить кожну родину Вишневого безперебійним електропостачанням та новими можливостями для розвитку підприємств, які створюють робочі місця.

Завершення будівництва електропідстанції заплановано на 2022 рік. Місцева влада перебуває у постійному діалозі з енергетиками, щоби були враховані потреби мешканців Вишневого.

Принагідно зауважимо, що наше місто, як і Софіївську Борщагівку, Петропавлівську Борщагівку та Святопетрівське, живить електропідстанція «Жуляни», яка наразі перенавантажена. Будь-яка аварія на ній може ускладнити електропостачання Вишневого та навколишніх сіл. Тож після будівництва електропідстанції «Софіївська» ми будемо мати значний резерв потужності. До того ж від самої підстанції ДТЕК збудує додаткові лінії електропередач для безперебійного електропостачання.