Урочистий мітинг у Вишневій міській громаді

Урочистий мітинг у Вишневій міській громадіДо Дня захисників і захисниць України і Дня Українського козацтва у Вишневій міській територіальній громаді відбувся урочистий мітинг.

Захід розпочався з виконання гімну України у виконанні юної вокалістки, вихованки Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра Марії Мулик.

Далі відбувся молебень за упокой душ загиблих на війні і хвилина мовчання.

Від імені міського голови Іллі Дікова присутніх вітали секретар Вишневої міської ради Андрій Чечило, перший заступник міського голови Ярослав Варшавець, заступники Євгеній Пантель і Олексій Поліщук. На заході також були присутні гості: депутат Київської обласної ради Андрій Кріпак, депутат Бучанської районної ради, учасник бойових дій в зоні ООС Анатолій Лановий, депутати Вишневої міської ради, ветерани бойових дій в зоні АТО/ООС, поетеса Тетяна Домашенко та інші почесні гості.

З нагоди Дня захисників і захисниць України наших ветеранів нагородили медалями, грамотами та цінними подарунками.

Нагороджено медалями:

1.            Білак Марсель Васильович, старший стрілець-кулеметник, батальйон «Донбас».
2.            Гнатюк Олександр Віталійович, рядовий протитанкової батареї, 72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожці.
3.            Ковачевич Станіслав Володимирович, старший солдат, 46-й окремий штурмовий батальйон «Донбас», з 2014 по даний час знаходиться на передовій. Медаль отримала мама – Ірха Людмила Василівна.
4.            Лещенко Вадим Сергійович, командир взводу охорони і батальйону, 26-та окрема артилерійська бригада імені генерала-хорунжого Романа Дашкевича. Медаль отримав батько – Лещенко Сергій Михайлович.
5.            Мясоєдов Юрій Володимирович, 39-й окремий мотопіхотний батальйон, старший солдат.
6.            Стрілок Юрій Володимирович, молодший сержант, Національна гвардія України.
7.            Третяк Сергій Миколайович, молодший сержант, 37-й окремий мотопіхотний батальйон «Запоріжжя».
8.            Швачко Володимир Васильович, 30-та окрема механізована бригада імені князя Костянтина Острозького, командир окремого взводу 1 батальйону.
9.            Сарнавський Євгеній Вікторович (посмертно), сапер, майор Збройних сил України, 72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців, командир інженерно-саперної роти. Медаль отримала мама – Сарнавська Валентина Анатоліївна, вчитель математики Крюківщинської школи.
10.         Курбатов Вадим Михайлович (посмертно), сержант 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар», начальник контрольно-технічного пункту. Медаль отримала мама – Курбатова Людмила Семенівна.

Урочистий мітинг завершився покладанням квітів до стели «Небесної Варти» і виконанням гімну, словами подяки нашим захисникам, теплими обіймами і щирими розмовами. Далі учасники заходу поїхали на кладовища і до пам’ятних знаків, щоб вшанувати пам'ять загиблих побратимів і посестер.

Також в цей день відзначають велике православне свято – свято Покрови Пресвятої Богородиці. З чим і привітав усіх присутніх отець Ярослав, настоятель парафії Святого Великомученика Юрія Переможця, м. Вишневе.