Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Ринок «Вишневий» працюватиме до 31 грудня 2021 року

Ринок «Вишневий» працюватиме до 31 грудня 2021 рокуГолова Вишневої міської громади Ілля Діков зустрівся з власником ринку «Вишневий» і обговорив питання, що хвилюють місцевих підприємців. Найголовнішим результатом робочої зустрічі була гарантія для підприємців торгувати на ринку до 31 грудня 2021 року.

Вже на сьогоднішніх тристоронніх перемовинах про це місцевим підприємцям повідомив заступник міського голови Євгеній Пантель. На зустрічі також обговорили хвилюючі питання від обраних представників підприємців: Король Оксани, Дюкаревої Наталії та Удовенко Наталії. На їх питання відповідав заступник директора ринку «Вишневий» пан Олександр.

Нагадуємо, що вчора, 13 вересня, місцеві підприємці та активні громадяни прийшли до мерії на зустріч з головою Вишневої міської громади висловити свої претензії щодо несподіваного рішення власників ринку про виселення їх з торгових місць на ринку «Вишневий».

Зазначимо, що ділянка землі, на якій знаходиться ринок «Вишневий» має цільове призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.