Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

У ВМР відбулася робоча зустріч з представниками ДК «Укроборонпром»

У ВМР відбулася робоча зустріч з представниками ДК «Укроборонпром»3 вересня 2021 року, відбулася робоча зустріч керівництва Вишневої міської територіальної громади з представниками ДК «Укроборонпром». На повістці дня – обговорення питання передачі майна ДП «ЖМЗ «Візар», яке знаходиться на території вишнівського ліцею «Основа». Це дасть змогу місцевій владі у подальшому побудувати новий повноцінний навчальний корпус школи.

«Ми вже давно ведемо перемовини з ДП «ЖМЗ «Візар», однак це не давало позитивних результатів. Однак зараз нам вдалося знайти компроміс. Ми вдячні керівництву державного концерну «Укроборонпром» за розуміння ситуації, адже найголовніше – це безпечний освітній простір для наших дітей» - зазначив Ілля Діков.

«Сьогодні, можна сказати, історичний день, який визначить подальшу долю вишнівського ліцею «Основа». Батьки і учні чекають на результат. Ми дякуємо міському голові Іллі Дікову за постійну підтримку у вирішенні цього питання» - повідомила голова батьківського комітету Валерія Хімач

На зустрічі були присутні: Вишневий міський голова Ілля Діков, заступник міського голови Михайло Заславський, заступник Генерального директора ДК «Укроборонпром» Роман Забарчук, представники ДП «ЖМЗ «Візар», депутат ВМР Олена Бурцева, голова батьківського комітету ліцею «Основа» Валерія Хімач, член Виконкому ВМР Ігор Бердніков.

ДП «ЖМЗ «Візар» є провідним підприємством авіаційної промисловості України і входить до складу концерну "Укроборонпром».