Бійці ГФ «Спецзагін «Дельта» - наші головні охоронці

Бійці ГФ «Спецзагін «Дельта» - наші головні охоронціОскільки реформа поліції ще не завершена, працівників поліції катастрофічно не вистачає для патрулювання у місті та виконання інших важливих функцій. А тому ГФ «Спецзагін «Дельта», який очолює командир, депутат Вишневої міської ради Сергій Кріпак, несе основне навантаження по підтримці благоустрою та наведенню правопорядку. Не був винятком і минулий, 2016 рік.

Як звітують міському голові Іллі Дікову, командир громадського формування, Сергій Кріпак та його заступник Валентин Буга, бійці спецзагону на протязі минулого року здійснювали охорону громадського порядку в місті патрулюванням вулиць з допомогою автопатрулів та виставлянням маршрутів охорони громадського порядку в місцях найбільшого зосередження громадян, особливо молоді.

За звітний період у складі формування «Спецзагін «Дельта» чергувало 12 бійців, які постійно були задіяні в охороні громадського порядку.

Патрульною службою спецзагону було здійснено 3764 виїзди за викликами, які надходили, зокрема, від громадян та з чергового відділку поліції і були зареєстровані в «Журналі обліку викликів».

З них:

Збройний напад - 1;

Розшук загубленої дитини - 1;

Затримка наркоманів - 3;

Повернення власникам втрачених документів - 31.

Затримано за порушення громадського порядку та скоєння злочину 733 особи, із них - 151 особу доставлено в міській відділок поліції.

Бійцями загону забезпечувалась охорона громадського порядку на вулицях міста, в школах, дитячих садках, під час загальноміських святкових заходів, проведенні ярмарок, сесій міської ради та інших заходів.

За викликами «швидкої» допомоги бійці громадського формування надавали допомогу в супроводі психічно хворих до Київського обласного ОПНМОв смт. Глеваха та м. Боярка.

Упродовж року постійно проводилися рейди щодо припинення стихійної торгівлі в несанкціонованих місцях на вулицях міста, зокрема: Святоюріївській, Європейській, Лесі Українки.

Надавалася допомога військово-обліковому столу у доставленні повісток в армію за вказаними адресами.

Проводилась профілактична робота в школах з попередження правопорушень та злочинності серед підлітків.

Записала Лариса Костенко