Запит на отримання публічної інформації

XVI сесія VII скликання відзначилась важливими питаннями соціального спрямуванняНа пленарному засіданні, на якому головували міський голова Ілля Діков та секретар ради Сергій Пишний були присутні 29 депутатів.

Перед початком пленарного засідання міський голова Ілля Діков тепло привітав чемпіонку світу з самбо Світлану Ярьомку. Почесним громадянам міста, заслуженому тренеру України Віктору Мужчині та майстру спорту міжнародного класу, бронзовому призеру Чемпіонату світу серед ветеранів з бігу Олександру Лисенку вручив посвідчення та квіти. До уваги присутніх відбулася демонстрація відеоролика про перемоги Світлани Ярьомки та про діяльність Почесних громадян міста.

На розгляд депутатів було запропоновано 13 основних питань порядку денного і 36 земельних.

Секретар ради Сергій Пишний вніс з голосу додаткові питання, зокрема: Про інвентаризацію земельної ділянки для добудови РАЦСу. Натомість було знято з розгляду земельне питання, що стосується КП «Парксервіс».

Депутат Василь Лисевич, голова комісії з квартирного питання учасників бойових дій в АТО, запропонував внести на голосування три компанії-претенденти на будівництво житла: ТОВ «Атіка», «Львівська мрія», ЗАТ «Українська будівельна компанія». В ході пленарного засідання депутати більшістю голосів підтримали ТОВ «Атіка».

Також було запропоновано внести поправки - читати в новій редакції земельні питання № 11 та № 12.

Головуючий вніс також додаткове питання «Про прийняття на баланс комунальної власності міста дитячого дошкільного закладу «Ромашка».

Озвучено питання утворення фракції БПП, яку очолюватиме депутат міської ради Дмитро Осьмак.

На початку сесійного засідання слово було надано депутату Києво-Святошинської районної ради Сергію Заблоцькому, який озвучив бюджетні питання районного значення і закликав сформувати пропозиції щодо спрямування бюджетних коштів до нашого міста. На його думку, потрібно змінити підходи до бюджетного планування і формування процесів розвитку району і міста в цьому контексті. Він представив присутнім свого однодумця, новообраного голову бюджетної комісії Києво-Святошинської районної ради - Олександра Паламарчука і запросив депутатів та громаду приходити на засідання бюджетної комісії, особливо, коли  проходять обговорення питань медицини, освіти.

Перші питання порядку денного бюджетні - «Затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року» та «Внесення змін до рішення «Про міський бюджет на 2016 рік».

Депутатами затверджено пункт 7 «Програми економічного, соціального та культурного розвитку м.Вишневе на 2016 рік».

Проголосували питання «Збільшення штатної чисельності відділу державного архітектурно-будівельного контролю Виконавчого комітету Вишневої міської ради».

Підтримали питання «Внесення змін та доповнень до Програми розроблення містобудівної документації м.Вишневе».

Питання «Забезпечення прозорості і відкритості процедури закупівель робіт із допороговою вартістю» не було підтримано депутатами.

Внесено зміни та доповнення до рішення IV сесії Вишневої міської ради VII скликання «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів ради на 2016 рік» від 10.12.2015 року № 1-01/IV7-12, із змінами.

Підтримано питання «Призначення на посаду директора Комунального підприємства «Інформаційне агентство «Інформ».

Проголосовано питання внесення змін до Положення про відділ державного архітектурного контролю Виконавчого комітету Вишневої міської ради затвердженого рішенням V сесії VII скликання від 24.12.2015 р. № 1-01/V7-11.

Підтримано питання внесення змін до рішення XIсесії Вишневої міської ради VIIскликання від 21.04.2016р. № 1-01/XI7-2 «Про передачу новозбудованої трансформаторної підстанції № 2776».

Прийнято рішення «Про вилучення з балансу КП «Управління міським господарством» Вишневої міської ради Києво-Святошинського району залишків запасів та матеріальних активів».

Також проголосували питання «Про збільшення статутного фонду та затвердження Статуту комунального підприємства «Управління комунального господарства» Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області.

Більшість земельних питань було проголосовано, деякі потребують доопрацювання чи узгодження.

Лариса Костенко