Back Виконком Бродзінський Віктор Казимирович

Бродзінський Віктор Казимирович

член виконавчого комітету

Вишневої міської ради VІІ скликання

Подпись: фотоБродзінський Віктор Казимирович народився 14.08.1963 р.

Освіта повна вища.

в 1983 р. закінчив Київський політехнікум зв’язку за спеціальністю: електромеханік.

В 1996 р. закінчив Київський державний економічний університет ім.Гетьмана за спеціальністю: економіка підприємств.

Трудова діяльність:

Трудову діяльність розпочав в 1983 році в Управлінні водного господарства  монтером зв’язку.

З 1987 по 1993 р. працював у Виробничому  об’єднанні ”Укрбитхім”. Пройшов шлях від слюсаря-ремонтника до заступника директора об’єднання.

З 1993 по 2003 р. працював заступником директора, директором Приватного підприємства ”Роса”.

З 2003 р. по теперішній час Віктор Казимирович обіймає посаду заступника директора ТОВ ”Доравтосервіс”.

Працюючи на керівних посадах, як в державних так і в приватних підприємствах Бродзінський В.К. займався питаннями будівництва житлового фонду, благоустрою, ремонту та будівництва доріг як в м.Києві так і в Київській області, а саме: будівництво доріг в Чорнобильській зоні.

Громадська діяльність:

депутат Вишневої міської ради скликання, член виконкому.