Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Громадський бюджет

Про проект

 

Громадський бюджет (або "бюджет участі") Вишневого – це інструмент, який надає можливість втілювати ідеї та ініціативи мешканців.

 

За допомогою цього інструменту, мешканці можуть напряму впливати на розподіл коштів бюджету громади, голосуючи за найкорисніші для громади ініціативи. 

Будь-який житель міста, щороку, може подати проекти, пов’язані з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету року. 

У 2020 році Положення про громадський бюджет було оновлене, а кампанію перенесено у зв'язку із карантинними обмеженнями.

 

 

Положення про громадський бюджет міста Вишневе

Особливості голосування за проєкти Громадського бюджету в електронному форматі

Голосування за громадські проєкти  буде проходити виключно онлайн в зв’язку з карантинними обмеженнями, з 27 липня 2020 року по 05 серпня 2020 року(включно).

Кожен житель міста, віком від 16 років, який зареєстрований або проживає (перебуває) довше 1 року на території м. Вишневе, що підтверджується офіційними документами (довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, які підтверджують факт проживання в місті) та є громадянином України може особисто проголосувати за проєкт в категорії (малий) до 100,0 тис.грн, і за один проєкт в категорії (великий) від 100,1 тис.грн до 500,0 тис.грн.

Проголосувати можна у два способи:

           1. Для жителів Вишневого, які зареєстровані  у Вишневому через  платформу e-DEM . Потрібна буде  реєстрація з підтвердженням по е-мейл. Така процедура робиться один раз, відео-інструкція: https://www.youtube.com/watch?v=NlurbuTDcHQ&feature=youtu.be.

перейти на платформу електронного голосування

2. Для тих мешканців, які не зареєстровані у м. Вишневому, потрібно заповнити CoogleФорму (має бути безкоштовний обліковий запис Coogle) та обов’язково прикріпити до неї скан-копію, чи фото документа, який підтверджує факт проживання в місті.

перейти на Coogle Форму - з 27.07 по 05.08

 

ел. пошта: gb@vyshneve-rada.gov.ua

Увага! Опубліковано проєкти Громадського бюджету

Шановні учасниці і учасники конкурсу проєктів Громадського бюджету міста Вишневого,

Ваші проєкти опубліковано на новій платформі для голосування за посиланням
Саме час зайнятися рекламуванням ваших ідей для забезпечення їхньої підтримки мешканцями міста

Нагадуємо, що в цьому році у зв'язку з карантинними обмеженнями голосування буде проходити виключно онлайн, з 27 липня до 5 серпня (включно).
1 мешканець може проголосувати за 1 "великий" і 1 "малий" проєкт.

Детальніше щодо особливостей голосування в електронному форматі будуть опубліковано пізніше.

Нехай переможе сильніший!

Визначили проєкти громадського бюджету

Визначили проєкти громадського бюджетуПроголосувати за обрані проєкти можна тільки в електронному форматі, в зв’язку з карантинними обмеженнями.

Відбулося чергове засідання робочої групи щодо впровадження та функціонування громадського бюджету у місті Вишневе. На засіданні остаточно визначили, які проєкти допускаються до голосування, а які - ні. А також з’ясували, яким чином буде проходити голосування.

Список оцінених позитивно і тих, що допускаються на голосування налічує – 6 великих та 7 малих проєктів. Після детальної оцінки та аналізу спеціалістами ВМР, 4 проєкти не було допущено до участі.

Найбільше в цьому році ідей спрямованих на розвиток освіти. За планом,проєкти-переможці будуть реалізовані у 2020 році за кошти міського бюджету.

Великі проєкти, які допускаються до голосування:

№ 1 «Безпечний освітній простір ЗОШ №2».

№ 5 «Перший мурал у м. Вишневе - візитна картка міста!».

№ 7 «Встановлення камер відеоспостереження по вул. Освіти 3-3А і Південна 1».

№ 10 «Облаштування зон активного відпочинку на території і в приміщенні Вишнівського академічного ліцею «Основа».

№ 12 «Безпечний простір 2.0 Вишнівського ліцею «ІДЕАЛ».

№ 13 «Дитячий майданчик вул. Європейська 34, б».

Малі проєкти, які допускаються до голосування:

№ 3 «Відеоспостереження для дитячого садочку «Орлятко».

№ 9 «Курс надання першої домедичної допомоги дитині для працівників дошкільних навчальних закладів (садочків) Вишневого».

№ 11 «Реконструкція центрального входу Вишнівського академічного ліцею «Основа» з облаштуванням пандуса та велопарковки».

№ 14 «Шкільне фойє Вишнівського ліцею «ІДЕАЛ».

№ 15 «Безбар’єрний простір та реабілітаційне обладнання для безкоштовного громадського центру FriendSpase для особливих дітей».

№ 16 «Активна перерва у школі №1».

№17 «Проект «Жива Книга».

За проєкти можна проголосувати у електронному форматі з 27 липня 2020 року по 5 серпня 2020 року (включно). Робоча група обрала саме такий спосіб, через карантинні обмеження, які запроваджені зараз у нашій країні. Більш детальніше про порядок голосування буде опубліковано на офіційному веб-сайті.

Нагадуємо, у голосуванні може брати участь кожен житель міста, віком від 16 років, який зареєстрований або проживає (перебуває) довше одного року на території міста Вишневе.