Back Оголошення Оголошення Повідомлення про проведення установчих зборів по формуванню складу Молодіжної ради при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року №1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорачі органи» ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Вишневій міській раді Києво-Святошинського району Київської області вирішила провести установчі збори 30.07.2019 року о 15.00 год. в актовій залі міської ради (вул. Сятошинська, 29). Реєстрація учасників розпочнеться з 14.00 до 14.50.