Back Оголошення Оголошення Києво - Святошинський районний військовий комісаріат запрошує

Києво - Святошинський районний військовий комісаріат запрошує Києво - Святошинський районний військовий комісаріат запрошує чоловіків на військову службу за контрактом у 12-й окремий танковий батальйон (в/ч А0932), с. Гончарівське на вакантні посади: механіка-водія та старшого механіка-водія.

До в.ч А0932 приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.

У 2019 році передбачено базовий рівень грошового забезпечення військовослужбовця за контрактом (військовослужбовець за контрактом у військовому званні "солдат", який проходить військову службу за першим роком служби на посаді рядового складу) у розмірі від 10 200 гривень.

За біль детальною інформацією звертайтесь за адресою:

м. Київ, вул. Михайла Котельникова 25А,

або за телефоном: 044-450-26-93, 093-473-41-44, 068-998-06-29.