Back Мешканцям Територіальний сервісний центр 3246 РСЦ МВС ТСЦ, що на Київщині виявлено особу, яка перебуває в розшуку

ТСЦ, що на Київщині виявлено особу, яка перебуває в розшуку

ТСЦ, що на Київщині виявлено особу, яка перебуває в розшукуПодія мала місце 13 вересня 2017 року, до територіального сервісного центру № 3245, що знаходиться в м. Вишгород Київської області, звернувся громадянин 1998 року народження, який зареєстрований в Донецькій області, з приводу оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації автомобіля марки BMW X5.

Після перевірки наданих документів, було встановлено, що по базі даних «АРМОР» та «НАІС» вищезазначений громадянин значиться в розшуку, як безвісти зниклий.

За даним фактом, було викликано наряд Вишгородського відділу поліції ГУНП МВС в Київській області та в подальшому затримано правопорушника для з’ясування обставин.

Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Київській області