Back Довідники Комунальні служби Комунальне підприємство«Центр державної реєстрації Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області»

Комунальне підприємство «Вишнівськпарксервіс»

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

директорГоловін Олексій Володимирович

м. Вишневе, вул. Чорновола, 50А

телефон: 063-272-69-98

Надання послуг в сфері державної реєстрації права власності на квартири, житлові будинки, нежитлові приміщення, будівлі, споруди, земельні ділянки. Право оренди та право постійного користування. Надання інформаційних довідок. Реєстрація бізнесу.