Помилка
  • XML Parsing Error at 1:7799. Error 23: EntityRef: expecting ';'
Back Довідники Комунальні служби К П «Спортивний клуб «Вишневе»

К П «Спортивний клуб «Вишневе»

Комунальне підприємство «Спортивний клуб «Вишневе»

Комунальне підприємство «Спортивний клуб «Вишневе» було створено у 2012 році унаслідок реорганізації КП «ФК «Вишневе».

Віктор Кіріченко

ДиректорВіктор Кіріченко.

За порівняно невеликий період свого існування, КП «СК «Вишневе» провело чимало спортивних заходів у місті, серед яких дитячий турнір із художньої гімнастики, «Веселі старти» для школярів, змагання з пауерліфтингу, міжнародний дитячий турнір із дзюдо. Найближчим часом планується також проведення турнірів із боксу та стронгмену.

КП «СК «Вишневе» співпрацює з різноманітними молодіжними, громадськими організаціями міста, спортивними секціями та ін. Підприємство має авторитет не лише у місті, але й на теренах області, країни. Завдяки цьому вдається організовувати спортивні заходи різних рівнів.

Та не спортом єдиним. Підприємство бере активну участь у громадському житті міста, пропагує здоровий спосіб життя, всебічний розвиток особистості.