Back Довідники Транспорт Розклад руху електричок

Розклад руху електричок

ст. Вишневе  ( / ) Термін дії
Обіг Маршрут прямування приб. відпр. з по
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. 05:43 05:44 2013-05-26 2014-05-25
6001 щоденно Київ-Пас. – Фастів-1 06:08 06:09 2013-05-26 2014-05-25
6004 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. 06:28 06:29 2013-05-26 2014-05-25
6006 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. 06:34 06:35 2013-05-26 2014-05-25
830/829 крім сб., нд. Фастів-1 – Шостка 06:40 06:41 2013-05-26 2014-05-25
6008 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. 06:52 06:53 2013-05-26 2014-05-25
6003/6203 щоденно Київ-Пас. – Козятин-Пас. 06:55 06:56 2013-05-26 2014-05-25
850 крім сб., нд. Роток – Київ-Пас. 06:58 06:59 2013-08-18 2014-05-24
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 07:06 07:07 2013-05-26 2014-05-25
815 крім сб., нд. Конотоп пас. – Фастів-1 07:08 07:09 2013-05-27 2014-05-24
6010 щоденно Попільня – Київ-Пас. 07:12 07:13 2013-05-26 2014-05-25
6012 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. 07:18 07:19 2013-05-26 2014-05-25
6014 щоденно Фастів-1 – Київ-Волинський 07:33 07:34 2013-05-26 2014-05-25
6005/6234 щоденно Київ-Пас. – Миронівка 07:34 07:35 2013-05-26 2014-05-25
6016 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. 07:41 07:42 2013-05-26 2014-05-25
6018 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. 08:05 08:06 2013-05-26 2014-05-25
847 щоденно Київ-Пас. – Рівне 08:07 08:08 2013-05-25 2014-05-24
6007 щоденно Київ-Волинський – Фастів-1 08:17 08:18 2013-05-26 2014-05-25
6231/6542 щоденно Миронівка – Святошин 08:35 08:36 2013-05-26 2014-05-25
6202/6020 щоденно Козятин-Пас. – Київ-Пас. 08:45 08:46 2013-05-26 2014-05-24
841 по сб., нд. Київ-Пас. – Шепетівка 08:50 08:51 2013-05-26 2014-05-24
6009/6205 щоденно Київ-Пас. – Козятин-Пас. 08:57 08:58 2013-05-26 2014-05-25
837 щоденно Гребінка – Фастів-1 09:13 09:14 2013-05-26 2014-05-24
860 щоденно Шепетівка – Київ-Пас. 09:32 09:33 2013-05-26 2014-05-24
6022 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. 09:48 09:49 2013-05-26 2014-05-24
6011/6207 щоденно Київ-Пас. – Козятин-Пас. 10:24 10:25 2013-05-26 2014-05-25
828 щоденно Жмеринка-Пас. – Київ-Пас. 10:35 10:37 2013-05-26 2014-05-24
6204/6024 щоденно Козятин-Пас. – Київ-Пас. 11:37 11:38 2013-05-25 2014-05-24
832 щоденно Гречани – Київ-Пас. 12:14 12:15 2013-05-26 2014-05-25
6026 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. 12:48 12:49 2013-05-26 2014-05-24
855 щоденно Київ-Пас. – Рівне 12:50 12:51 2013-05-26 2014-05-24
6013/6236 щоденно Київ-Пас. – Миронівка 13:01 13:02 2013-05-26 2014-05-24
827 щоденно Київ-Пас. – Рахни 13:32 13:33 2013-11-24 2014-05-24
6233/6028 щоденно Миронівка – Київ-Пас. 13:33 13:34 2013-05-26 2014-05-24
6015 щоденно Київ-Пас. – Фастів-1 13:39 13:40 2013-05-26 2014-05-25
6206/6030 щоденно Козятин-Пас. – Київ-Пас. 14:34 14:35 2013-05-26 2014-05-24
6017 щоденно Київ-Пас. – Фастів-1 14:35 14:36 2013-05-26 2014-05-25
816/ по сб., нд. Фастів-1 – Конотоп пас. 14:58 14:59 2013-09-18 2014-05-25
6019 щоденно Київ-Пас. – Фастів-1 15:19 15:20 2013-05-26 2014-05-25
831 щоденно Київ-Пас. – Гречани 15:29 15:30 2013-05-26 2014-05-24
6021 щоденно Київ-Пас. – Фастів-1 16:23 16:24 2013-05-26 2014-05-25
/814 щоденно Фастів-1 – Зернове 16:43 16:54 2013-05-26 2014-05-25
6023 крім сб., нд. Київ-Пас. – Фастів-1 16:46 16:47 2013-05-26 2014-05-25
6025 по пт. Київ-Пас. – Фастів-1 17:06 17:07 2013-05-26 2014-05-25
6235/6032 щоденно Миронівка – Київ-Волинський 17:12 17:13 2013-05-26 2014-05-24
846/845 щоденно Фастів-1 – Неданчичі 17:21 17:22 2013-05-26 2014-05-24
6027 щоденно Київ-Пас. – Фастів-1 17:30 17:31 2013-05-26 2014-05-25
6541 щоденно Святошин – Фастів-1 17:36 17:37 2013-05-26 2014-05-25
6029 щоденно Київ-Волинський – Фастів-1 17:41 17:42 2013-05-26 2014-05-25
6031 крім пт., сб., нд. Київ-Пас. – Фастів-1 17:55 17:56 2013-05-26 2014-05-25
6035/6211 щоденно Київ-Пас. – Попільня 18:02 18:03 2013-05-26 2014-05-24
838 щоденно Фастів-1 – Гребінка 18:04 18:05 2013-05-26 2014-05-24
6208/6034 щоденно Козятин-Пас. – Київ-Пас. 18:19 18:20 2013-05-26 2014-05-24
849 крім сб., нд. Київ-Пас. – Роток 18:35 18:36 2013-10-26 2014-05-24
6035/6213 щоденно Київ-Пас. – Козятин-Пас. 18:42 18:43 2013-05-26 2014-05-24
6036 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. 18:52 18:53 2013-05-26 2014-05-24
6037 крім сб., нд. Київ-Пас. – Миронівка 19:20 19:21 2013-05-26 2014-05-25
842 по сб., нд. Шепетівка – Київ-Пас. 19:34 19:35 2013-05-26 2014-05-24
6039 крім сб., нд. Київ-Пас. – Фастів-1 19:41 19:42 2013-05-26 2014-05-25
6038 щоденно Фастів-1 – Київ-Волинський 20:13 20:14 2013-05-26 2014-05-24
6041 щоденно Київ-Волинський – Фастів-1 20:39 20:40 2013-05-26 2014-05-25
6043 щоденно Київ-Пас. – Фастів-1 20:56 20:57 2013-05-26 2014-05-25
6210/6040 щоденно Козятин-Пас. – Київ-Пас. 20:57 20:58 2013-05-26 2014-05-24
882/881 по нд. Чернігів – Фастів-1 21:29 21:30 2013-05-26 2014-05-24
880/879 по нд. Чернігів – Фастів-1 21:29 21:30 2013-05-26 2014-05-24
848 щоденно Рівне – Київ-Пас. 21:30 21:31 2013-05-26 2014-05-24
6045 щоденно Київ-Пас. – Фастів-1 23:03 23:04 2013-05-26 2014-05-25
6042 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. 23:35 23:36 2013-05-26 2014-05-24