Виробничий підрозділ "Київське територіальне управління" філії "Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд" ПАТ "Укрзалізниця" повідомляє

На території м. Вишневе знаходиться 5 відомчих гуртожитків за адресами: м. Вишневе, вул. Чорновола, 2, 4, 6, 32 та вул. Молодіжна, 6, які знаходяться на балансі Київського територіального управління.

Рішенням Виконавчого комітета м. Вишневе від 30.03.2017р. №2/32 були затверджені тарифи на утримання гуртожитків та прибудинкових територій.

За цей час зросла вартість вивезення побутового сміття та була підвищена заробітна плата для працівників, які обслуговують гуртожитки.

Враховуючи вищевикладене, Київське ТУ просить Вишневу міську раду розглянути розроблені економічно обгрунтовані тарифи згідно додатків та винести на розгляд на найближчу сесію питання про їх затвердження, а саме:

гуртожиток по вул.     Чорновола, 2    вартість 1 м2  -        12,89 грн.

Чорновола, 4    - " -                 -        8,33 грн.

Чорновола, 6    - " -                 -        12,94 грн.

Чорновола, 32  - " -                 -        13,82 грн.

Молодіжна, 6    - " -                 -        10,69 грн.

П О Я С Н Ю В А Л Ь Н А  З А П И С К А

Діючі на теперішній час тарифи затверджені рішенням Виконавчого комітета м. Вишневе від 30.03.2017р. №2/32.

Наказом начальника Київського територіального управління від 26.12.2017р. № 1-758 "Про встановлення тарифних ставок робітникам Київського територіального управління", який виданий на виконання наказу ПАТ "Укрзалізниця" від 22.12.2017р. № 792 "Про введення в дію Положення про оплату праці працівників ПАТ "Укрзалізниця"" з 01 грудня 2017р. була підвищена заробітня плата робітникам, які обслуговують вищевказані гуртожитки. В середньому по підприємству заробітна плата зросла на 18%.

Розрахунок фонду оплати праці вказаних робітників з розбивкою по конкретним гуртожиткам додається.

З момента останнього підвищення тарифів на 87,2% підвищилася вартість вивезення сміття (загальна сума згідно попереднього договору становила 56˚539,30 грн. на рік, загальна сума по діючому договору становить 105˚814,88 грн.).

Крім того, підвищення тарифів необхідно для акумуляції коштів для можливості виконання поточних ремонтів.

За 5 місяців 2018р. поточних ремонтів вже виконано на загальну суму 360,9 тис. грн., в тому числі по конкретним гуртожиткам:

•   вул. Чорновола, 2 – 59,5 тис. грн.;
  •   вул. Чорновола, 4 – 260,8 тис. грн.;
  •   вул. Чорновола, 6 – 5,4 тис. грн.;
  •   вул. Чорновола, 32 – 10,6 тис. грн.;
  •   вул. Молодіжна, 6 – 24,6 тис. грн.

Враховуючи вищевикладене, Київське ТУ змушене підвищити тарифи на проживання в гуртожитках для можливості забезпечення їх нормального функціонування та підтримки задовільних умов для проживаючих.

Начальник Київського

територіального управління                                                                           М. В. Кравець