ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Головна

Вишнівчани в Україні і світі у 2018 році

Вишнівчани в Україні  і світі у 2018 роціМи мали пишатися нашими вишнівчанами протягом 2018 року, які найкраще проявили себе  на всеукраїнському і міжнародному рівнях, а також і на місцевому, обласному. Численні перемоги у спорті, музиці, навчанні та інших видах діяльності наші земляки досягли завдяки своїй великій працелюбності, цілеспрямованості, волі до перемоги.  Свої здобутки багато з них внесли не лише в скарбницю досягнень міста, але й України. Адже на честь багатьох з них звучав Гімн України і  піднімався національний прапор, і поряд з ними звучала милозвучна назва нашого міста  - «Вишневе». Музикантам і артистам рукоплескали тисячі слухачів і глядачів, яких вони вражали своєю майстерністю. Вони також вкотре підвищували імідж нашої країни та міста.

Найбільше перемог у наших спортсменів.

Так, Золоту медаль у міжнародних  змаганнях з дзюдо у м.Лейрія, Португалія завоювала Вікторія Сахно,  1- місце в категорії Ю-23.

Ольга Дріг стала срібною призеркою чемпіонату світу серед кадетів у сербському місті Нові Сад.

У змаганнях  на кубок світу з кікбоксингу WAKOу Будапешті, Угорщина Вадим Найчук здобув  бронзу. У його вихованців  Олександра Маркова – 2-е місце. Добре виступила і Анастасія Ткачук, член збірної України.  У Максима Шупейкіна  - срібло.

Вдим Найчук також виборов перше місце на чемпіонаті світу з ICO, що відбулися у Римі у кінці року. Бійцеві з міста Вишневе вдалось перемогти представників з Бразилії.Він також здобув впевнену перемогу у змаганнях з кікбоксингу, які відбулися у травні 2018 у Event Hall Freedom, у Києві.

Найбільше благородного металу привезла у рідне місто  у 2018 році спортсменка Ольга Дріг. Дівчина стала срібною призеркою чемпіонату світу з боротьби самбо серед кадетів у сербському місті Нові Сад, напередодні вигравши всеукраїнську першість.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             На чемпіонаті України з дзюдо серед  юнаків  і дівчат до 16 років у ваговій категорії 57 кг у Києві влітку посіла 3-є місце, а  восени вона - бронзова призерка чемпіонату України з дзюдо, медаль чемпіонка отримала  з боротьби самбо у м.Львові.Ольга Дріг - чемпіонка України з самбо серед кадетів до 18 років у ваговій категорії 60 кг, бронзова призерка з дзюдо  на чемпіонаті  України в Ужгороді.

У кінці  20118 року,  на  XXXVсесії  Вишневої міської ради VIIскликання спортсменку та її тренерів Віктора Мужчину і Лесю Савчук привітав міський голова Ілля Діков та вручив успішній спортсменці грошову винагороду.

Стипендії  і грошові  винагороди за високі спортивні досягнення минулого року від міської влади отримали успішні спортсмени та їх тренери на суму більше 60 тис.грн.

На XXXVIсесії Вишневої міської радиVIIскликання, що відбулася на початку 2019 року було прийнято рішення збільшити спортсменам суму стипендій та грошових винагород за високі спортивні результати.

Вишнівчанин Богдан Пушенкоздобув титул чемпіона Кубку Європи з дзюдосеред кадетів, який відбувся у м.Копер, Словенія,  у ваговій категорії  81 кг.

Під завісу року юні вишнівчани гідно представили Україну і місто на міжнародному турнірі  з дзюдо  в м.Алітус (Литва)   Влад Тимощенко у ваговій категорії 38 кг виборов  3-є місц,4  Ігор Огієнко 3-є місце у ваговій категорії 66 кг.

Наступного дня  на  міжнародному турнірі в Ризі (Латвія) Ігор Огієнко  знову  став 3-ім.

На міжнародному  турнірі з дзюдо в м.Ясси , Румунія 1- місце здобув  Андрій Григорчук,  3-і місця  вибороли:  Володимир Босий,  Іван Хіміч,  Іван Герасименко.

На міжнародному турнірі  з дзюдо у Варшаві 1-е та 2-е місця у Павла Герасименка. У  Іллі Гостара, Дмитра Максименка,  Владислава Баєва, Володимира Босого, Дмитроа Ляшевича 3 місця у різних вагових категоріях.

Вишнівчани-дзюдоїсти на Міжнародному турнірі в Мінську здобули:
1 місце - Герасименко Іван
3 місце - Несміян Олександр.

На чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів до 18 років перемогу здобув Антон Плахотнюк, вихованець Києво-Святошинської ДЮСШ. Травма завадила Антону боротися за перемоу на  чемпіонаті Європи.

Петро Савчук виборов дві срібні медалі та одну бронзову на чемпіонаті України з лижних перегонів серед майстрів (ветеранів ), в Яворові Львівської області  та  друге місце серед чоловіків на дистанції 30 км у Сянах Львівської області.

На Всеукраїнському турнірі із дзюдо, що проходив  у Фастові хороші результати показали спортсмени-ветерани Олександр Папанов та Вадим Люлька.

На XXIVВсеукраїнському турнірі з дзюдо, які відбулися в нашому місті з дзюдо 1-е місце завоював Іван Герасименко у ваговій категорії 27 кг,  3 місце завоювали: Андрій Базанов у ваговій категорії 38  кг, Андрій Григорчук у ваговій категорії 29 кг.

На чемпіонаті Київської області з дзюдо у юних спортсменів такі місця:

1-е місце Босий Володимир
2 –е місце - Іващенко Поліна, Кошик Ілля
3-є  місце- Григорчук Андрій та Федосенко Ілля.

Дівоча футбольна команда  СК Вишневе перемогла на  відкритому традиційному турнірі  міні-футболу серед дівчат на кубок «Древляночка».

У матчі II туру чемпіонату України з жіночого футболу Першої ліги між командами СК "Вишневе " та "Атекс" (Київ) отримали впевнену перемогу дівчата команди СК "Вишневе".  На чемпіонаті України з футболу серед дівчат WU-15, що відбувся у Миколаєві  у Першій лізі   сезону 2018  команда дівчат «СК «Вишневе» здобула  срібло.

Футбольна команда «Рубікон» СК «Вишневе» здобула перемогу у чемпіонаті з футболу серед аматорів.

Чемпіон Європи з бігу у категорії «мастерс»,  Олександр Лисенко фінішував четвертим в категорії (М 60) на змаганнях з легкої атлетики в м.Малазі, Іспанії, на дистанції 2 км.

Не обійшли високі досягнення і юних музикантів Школи мистецтв.  На Всеукраїнському  фестивалі «Разом – граємо, співаємо». Марія Копалкіна  отримала Гран-прі з  естрадного вокалу.
Гран-прі і у Івана  Халявинського по класу фортепіано.  1-е місце у  по класу гітара у  Олександра Карповця;   Катерина Питель отримала  також  1-е місце, але по класу  скрипка;  Вокальний ансамбль «Зіронька» (старша група)  - та  вокальний ансамбль» «У ритмі серця» завоювали 1-і  місця.  1-е місце і у ансамблю  скрипалів «Глорія».   2-е місце   у скрипалів  Вероніки Лук’яненко та   Каріни Ковальчук.

Театр  на Ходулях Люманових  у 2018 році зачаровував своєю унікальною майстерністю не лише вишнівчан чи українців, а й представників інших країн.  Він отримав1-е та 2-е місця на Міжнародному  турнірі  «Кришталева троянда» у Болгарії. Театр також отримав   перемогу у  Міжнародному телевізійному фестивалі -конкурсі «Український унісон». Завоював Перше місце у VII  Міжнародному фестивалі-конкурсі  хореографічних та  вокально- хореографічних колективів «Самоцвіти» у Львові.

Народний фольклорний ансамбль «Вишневий  дзвін», яким  керує Олександр Крижанівський вдруге отримав 1-е місце у Всеукраїнському пісенному фестивалі, який проходив на співочому полі.

Успішним став минулий рік і для учнів та вчителів вишнівських шкіл. Всі вони підвищили свої рейтинги серед  найкращих шкіл області. А учень Вишнівської ЗОШ №1 Роман Трохимчук виявився одним з трьох кращих учнів світу в знаннях  з біології. Він став бронзовим призером міжнародної олімпіади з біології, яка проходила в Ірані.

Учень Вишнівської ЗОШ №3 Мирон Шемберко, скаут Київського осередку Пласту передав Президенту Порошенку  та народним депутатам Віфлеємський вогонь миру.

У березні 2018 року Дитяча громадська організація «Капітошка» стала переможцем Національного та Регіонального конкурсів: «Благодійна Київщина» і«Благодійна Україна – 2017»!.
 У номінації «Дитяча та молодіжна благодійність»"Капітошка" посіла 1-ше місце і отрималаДиплом та унікальну керамічну статуетку - відзнаку «Ангел добра» у регіональному  конкурсі «Блгодійна Київщина».
 2-ге почесне місцеу  Національному конкурсі«Благодійна Україна – 2017»!

Вишнівчанин  Валерій  Горбатов  здійснив благодійний проект «Чумацький шлях в Америку» і подолав на велосипеді  10 тис.км  по Америці  та Канаді.

А молода журналістка Роксолана Лісовська, колишня учениця Вишнівскої ЗОШ №3  була причетна до історичної події, їй доручили відповідальну місію – вести репортажі з Константинополя (Стамбулу) під час отримання Україною Томосу.

Керамічний посуд  mannaceramics(підприємець Михайло Білоус) отримав  2-е місце  з кераміки в рейтингу топ-100 кращих  брендів України за версію «Фокус».

Сподіваємося, що успішним і плідним на здобутки талановитих вишнівчан буде і 2019 рік.