Всі заплановані роботи - під контроль міської влади

Всі заплановані роботи - під контроль міської владиПро це йшла мова на щотижневій нараді керівників комунальних підприємств, яку проводив міський голова Ілля Діков. Одним з найважливіших питань сьогодення – підготовка до наступного опалювального сезону.

Прийнято рішення створити оперативний штаб для здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ і організацій до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років та координації робіт, відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України. Затвердити план заходівз підготовки господарського комплексу, об’єктів соціально-культурного призначення, обладнання комунального господарства міста,котелень, теплових та електричних мереж, з метою належної підготовки  міського господарства до осінньо-зимового періоду. За словами начальника відділу житлово-комунального господарства міста, вимагається також створити стратегічний запас необхідних матеріалів на випадок аварійних ситуацій.

Важливою проблемою, яка розглядалася під час робочої наради, є критична заборгованість, як мешканців,  так і установ міста за надані тепло і гарячу воду, і, як  наслідок – заборгованість міста перед енергопостачаючими організаціями, що  загрожує відповідними санкціями і проблемами з теплопостачанням в холодний період. В цій тривожній ситуації необхідно якомога швидше розраховуватися з боргами, вирішувати питання з субсидіями.

Міський голова  акцентував увагу на чіткому визначенні пріоритетів при здійсненні ремонтно-відновлювальних робіт у міському господарстві. Зокрема, в ліфтовому господарстві віддавати перевагу тим підйомникам, які використовуються тривалий час – по 30-40 років.

Міський голова з’ясовував у керівників ситуацію щодо ходу всіх запланованих робіт: вхідної групи до РАЦСУ, парку, доріжок до нового бювету, готовності рентгенкабінету, проектів на ремонтні роботи і матеріалів, які подаються на тендери, поточний ремонт дитячих майданчиків та інше. Обговорювалися аварійні ситуації, що сталися в місті і їх оперативна ліквідація. Вкотре Ілля Діков нагадував очільникам підприємств про економію і максимально доцільне використання бюджетних коштів для розвитку міста. Наголошувалося на необхідності постійної комунікації керівників для оперативного вирішення існуючих проблем.

 

Лариса Костенко