У Вишневому замайоріли прапори

У Вишневому замайоріли прапориУ Вишневому офіційно підняли Державний прапор України, новий прапор міста Вишневе та прапор Європейського Союзу. На урочистостях були присутні працівники виконавчого комітету, апарату Вишневої міської ради, депутати, громадськість міста. Почесну місію підняття прапорів виконали заступник міського голови Георгій Майсурадзе, секретар ради Сергій Пишний, начальник відділу з питань житлово-комунального господарства Олександр Волков, депутати міської ради Оксана Олексієнко та Сергій Гулієв.

Присутніх та усіх містян привітав Георгій Майсурадзе. Він зазначив, що ця урочистість є знаковою подією для нашого міста, оскільки новий стяг впродовж року обговорювався на різних депутатських комісіях, громадою міста. На минулій сесії міської ради його затвердили.

Також символічно, що у нашому місті з’явився прапор Європейського Союзу. Саме сьогодні, 11 травня, Рада міністрів ЄС затвердила законодавчу ініціативу надати безвізовий режим для громадян України. А 14 травня на державному рівні відзначатимуть День Європи в Україні.

– Давайте будемо жити і робити так, щоб наша країна врешті-решт увійшла ще й до складу ЄС, як його сильний повноправний учасник, - закликав присутніх Георгій Нугзарович. Для того, щоб вступити в європейську спільноту нам потрібно ще дуже багато працювати.

Оксана Захаренко