Вишневе в загальноукраїнському суботнику

Вишневе  в загальноукраїнському суботнику Суботник під гаслом «Let`sdoit, Ukrainе!» або «Зробимо Україну чистою разом!», що пройшов по всій Україні, вивів на вулиці міст велику кількість громадян. Не є винятком і наше місто, яке має багаторічні традиції проведення масштабних суботників. Слід нагадати, що аналогічний захід під таким гаслом минулого року стартував саме з нашого міста, як одного з найчистіших на Україні.

Як і минулого року, суха, сонячна погода сприяла його учасникам. Вишнівчани впорядковували місто на різних локаціях. Зокрема, працівники виконкому міської ради, на чолі з заступниками міського голови Ярославом Варшавцем і Андрієм Чечило, разом з колективом робітників КП «УКГ» працювали в центрі міста, поруч стадіону.

«Cьогодні ми проявили ініціативу, - зазначив начальник відділу з питань житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради Олександр Волков, - і посадили такі гарні акації, які, завдяки нашій праці, нашому бажанню, теплу, яке ми вклали в цю роботу, приймуться і будуть радувати містян. Акація – красиве дерево, воно приємно пахне, а тому прикрасить наше місто. Ми сподіваємося, що наша праця не була даремна. І через кілька років наші діти та онуки будуть гуляти тут і згадувати, що ці дерева висаджували люди, які піклуються про це місто, щоб воно було красиве, чисте, охайне…».

«В сьогоднішній сонячний день, - додав Борис Гризодуб, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, - приємно було вийти в парк нашим колективом і разом попрацювати та зробити ще один внесок в озеленення міста. Щоб у нас було ще красивіше, зеленіше. Щоб молоді матусі могли тут гуляти з дітками. Щоб молодь могла бачити, як наше місто розквітає. Тому рекомендую всім містянам долучатися в такі дні і робити свій внесок в розвиток нашого міста».

Працівники КП «УМГ» впорядковували територію управління та прибудинкові території. Колективи КП «Вишнівськтеплоенерго», КП «Вишнівськводоканал», міської лікарні, ГФ «Спецзагін «Дельта» також прибирали та прикрашали території своїх підприємств та прилеглих до них територій.

Церковна громада «Спасіння», крім своєї території, за хорошою традицією, займалася прибиранням різних проблемних локацій міста.

Юрій Бабинець, заступник старшого пастора церкви з адміністративної частини, підкреслив: «Цей суботник, як і всі попередні, проходили під гаслом «Чисте серце - чисте місто». Крім того, його особливістю, за словами пана Юрія,є те, що він проходить під егідою R-500, тобто відзначення в Україні 500-річчя Реформації. І до нього приєдналися всі протестантські церкви України, яких, орієнтовно, налічується 12 тисяч. «Стосовно чисельності людей, каже лідер церкви, - то цьогоріч на суботник вийшла більша кількість представників нашої громади. Минулого року обід готувався на 500 чоловік, сьогодні – на 700».

Удосконалювали та чепурили прибудинкові території і деякі депутати, разом з мешканцями міста - своїми виборцями.

 

Лариса Костенко