Розпочалась процедура встановлення нових меж нашого міста

Відтепер м.Вишневе має свої межіУ черговій XIXсесії Вишневої міської ради VII скликання, на якій головував міський голова Ілля Діков, взяли участь 33 депутати Вишневої міської ради. На порядок денний було винесено 8 основних питань. З голосу було запропоновано розглянути ще декілька: Про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників дошкільних закладів освіти м.Вишневе; Про затвердження Статуту комунального підприємства «Вишнівськтеплоенерго» Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області в новій редакції; Про можливість будівництва споруд дитячо-юнацької спортивної школи на території загальноосвітніх навчальних закладів м.Вишневе; Про можливість будівництва спортивного майданчика «StreetEight» та благоустрою на території біля Вишнівської загальноосвітньої школи №2 по вул О.Вишні в м.Вишневе. Також було озвучене звернення депутата Сергія Нагорняка до РДА про визначення потреб будівництва у м.Вишневе реабілітаційного центру для дітей-інвалідів. Депутат Євгеній Пантель озвучив звернення Вишневої міської ради до Верхоної ради, Президента України, Кабміну щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Депутатами затверджено звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Вишневе  на 2016 рік. Також - Програму фінансової підтримки комунальних підприємств на 2017-2018 роки. Внесено зміни до рішення «Про міський бюджет на 2017 рік. Затверджено Статут Комунального підприємства «Центр державної реєстрації Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області» в новій редакції.

 Затверджено Статут Комунального підприємства «Управління капітального будівництва м.Вишневе» Вишневої міської ради в новій редакції.

Затверджено Статут дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу «Чебурашка» Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області в новій редакції. Також затверджено Статут дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого  типу «Колобок» Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області в новій редакції.

Внесено зміни до рішення XVIII сесії VIIскликання від 16.02.2017 р. «Про безоплатну передачу автомобіля RenaultLoganз балансу Виконавчого комітету Вишневої міської ради Києво-Святошинського pайону Київської області на баланс громадського формування «Спецзагін Дельта».

Депутати підтримали питання, що були внесені з голосу, включно зі зверненнями своїх колег.

Було прийнято погодити прект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж нашого міста.

За поданням земельної комісії два додаткових питання було внесено на розгляд депутатів, декілька було знято з розгляду, а також деякі питання запропоновано читати в іншій редакції.

Найбільш бурхливі суперечки під час пленарного засідання викликало порушене деякими депутатами та мешканцями питання про зміну місця паркування автомобілів в кінці вул.Європейської, де відбуватиметься будівництво будинку з квартирами для учасників АТО. Головуючий на пленарному засіданні міський голова Ілля Діков запевнив, що альтернативне місце для паркування автомобілів планується в районі вул.Київської, оскільки у центрі міста першочергового пріоритетного вирішення потребують багато інших важливих соціальних питань .

 

Лариса Костенко