«Дельта» звітує

«Дельта» звітує В період з 01.02.2017 року по 01.03.2017 року «ГФ «Спецзагін «Дельта» здійснював охорону громадського порядку у місті Вишневе патрулюванням вулиць та виставленням маршрутів охорони громадського порядку у місцях найбільшого зосередження населення, особливо молоді. У цьому були задіяні 20 бійців підрозділу.

Так, патрульною службою підрозділу здійснено 331 виїзд за викликами, із них:

Порушення громадського порядку – 45;

Порушення тиші – 17;

Сімейні – 30;

Бійки – 11;

Грабіж-пограбування – 29;

ДТП (допомога ДАІ) – 16;

Допомога співробітникам поліції – 53;

Допомога швидкій – 12;

Розпивання алкогольних напоїв – 44; ст.178 Кодексу України про адміністративні правовопорушення (складено 10 протоколів);

Порушення ЗУ про заборону паління в громадських місцях – 4; ст.175-1 (складено 2 протоколи);

Порушення благоустрою – 8; ст.152 Кодексу України про адміністративні правовопорушення (складено 2 протоколи).

Допомога міській раді – 15;

Рейди щодо заборони стихійної торгівлі – 18; ст.160 Кодексу України про адміністративні правовопорушення (складено 5 протоколів).

Допомога військово-облікового столу - 5;

Допомога комунальним службам – 3;

Допомога МНС – 6;

Допомога соц. службам – 5;

Стрільба – 1;

Масові заходи – 5;

Допомога ветеранам (інвалідам) - 2;

Вбивство (летальний випадок) – 2;

Виклики надходили, як від громадян міста, так і від чергового районного відділення поліції і зареєстровані в журналі обліку «Журнал обліку викликів». Бійцями підрозділу за порушення громадського порядку та скоєння злочину затримано 29 осіб, які доставлені у відділення поліції.

Нами забезпечувалася охорона громадського порядку в школах, дитячих садках та на вулицях міста. Бійці підрозділу неодноразово надавали допомогу швидкій у супроводі хворих до КОПНД смт.Глеваха та м.Боярка.